Jenny Grahm Kaspersen, PR-sjef i Retail Factory, og Tommy Stiansen.
Foto: Retail Factory
Jenny Grahm Kaspersen blir PR-sjef i Retail Factory
– Vi føler oss heldige, sier Tommy Stiansen, daglig leder i Retail Factory.
– Vi føler oss heldige som har hentet inn en av de dyktigste i bransjen når det kommer til merkevarebygging. Jenny kombinerer strategisk forståelse med sterk gjennomføringsevne og et kommersielt blikk, sier Stiansen i en pressemelding.
Kaspersen kommer fra rollen som daglig leder i Spalt PR, hvor hun har hatt overordnet ansvar i byrået og jobbet strategisk med merkevarebygging, PR og mediehåndtering for merkevarer som Zalando, Estée Lauder Companies og Vagabond Shoemakers.
– Jeg gleder meg til å bygge videre på det gode arbeidet som allerede er gjort, og sammen skal vi etablere en tydelig PR-satsing gjennom målrettet merkevarebygging og kommunikasjon. Kompetansen på huset og driven til stadig utvikling skaper et godt grunnlag for vekst, sterke relasjoner og gode resultater for kundene våre, sier Kaspersen.
Ansettelsen er en del av en langsiktig vekststrategi der Retail Factory ønsker å ansette flere innenfor kommunikasjon, skriver de i pressemeldingen.
– Med riktig kommunikasjonsstrategi kan vi forlenge levetid og oppmerksomhet til aktiveringene vi gjør for kunder på tvers av huset betydelig, sier Kaspersen.