To nye til Retail Factory
– To ulike profiler med felles drivkraft.
Retail Factory styrker staben med to nye retail event managere. Mohsin Jamal Llohn og Mille Heggertveit Berger skal begge jobbe med merkevareaktivering, melder byrået i en pressemelding.
Mohsin Jamal Llohn har flere års erfaring som prosjektleder i Universal Music og Def Jam Norway. Han ledet blant annet suksessprosjektet rundt Alessandra i MGP og Eurovision, og har erfaring fra kreative samarbeid med partnere som PlayStation, Komplett, NRK og By:Larm.
Mille Heggertveit Berger er nyutdannet med en mastergrad i markedsføringsledelse med fordypning i merkevareaktivering. Hun har tidligere vært Captivator i JCP og hatt internship i Ringnes.
Retail Factory er et spesialistbyrå innen merkevareaktivering, og utvikler og gjennomfører brand activations gjennom blant annet pop-ups, retail aktivering, sampling, kreative stunt og influencer marketing.
– Vi ser etter folk som vil noe, som tør å utfordre, bidra og ta ansvar. Jamal og Mille representerer to ulike innganger til bransjen, men har det samme engasjementet for å skape effekt for kundene våre. Det er akkurat den typen energi vi trenger nå, sier Sara Morling, rådgiver og teamleder i Retail Factory.
Har du tips til denne eller andre saker? Kontakt oss på: tips@kom24.no