Tre nye på plass i JCP Event
Eventbyrået JCP Event ruster opp til høsten.
Frida Hjelkrem går inn som prosjektleder etter seks år i FINN.no, der hun har hatt kundeansvar for flere av Norges største eiendomsmeglerkjeder. Hun kjenner byrået godt fra kundesiden.
– Gjennom årene i FINN har jeg vært så heldig å få delta på flere arrangementer i regi av JCP, og de gode opplevelsene jeg hadde der gjorde at valget føltes helt naturlig da muligheten dukket opp. Nå gleder jeg meg til å skape magiske øyeblikk for både nye og eksisterende kunder, sammen med kollegaer som virkelig brenner for det de gjør, sier Hjelkrem i en pressemelding.
Account Director og partner i JCP, Anniken Ulfsrud, mener ansettelsen blir et viktig løft:
– Frida er brikken vi trenger for å fortsette farten vi har med å utvikle opplevelser for eksisterende, og ikke minst nye, kunder. Jeg gleder meg til alt vi skal få til sammen fremover.
I tillegg har to av JCPs egne frilansere, såkalte «Captivators», fått fast jobb som Event Managere. Det gjelder Ylva Barane, med bachelor i eksponeringsdesign fra Høyskolen Kristiania, og Lars Songe, med bachelor i digital markedsføring fra samme høyskole.
– I JCP har vi alltid hatt som styrke å satse på unge talenter, og vi er stolte av å rekruttere både fra egne rekker og eksternt. At vi nå får med oss Frida, Ylva og Lars på laget, gjør oss enda bedre rustet til å møte en spennende høst, sier Tine Jensen, byråleder i JCP Event.
Har du tips til denne eller andre saker? Kontakt oss på: tips@kom24.no