Henke Geelmuyden og Ramish Ahmad har rykket opp i CC
Henke Geelmuyden og Ramish Ahmad har rykket opp i CC

To opprykk i Corporate Communications

Ramish Ahmad og Henrik «Henke» Geelmuyden rykker opp til å bli rådgivere i Corporate Communications.

Publisert

– Både Ramish og Henke er stjerneeksempler på hvordan hardt arbeid og gode leveranser betaler seg. De har hele veien vist upåklagelig pågangsmot og kommunikasjonsfaglige egenskaper, sier Tone Vesterhus, managing partner i Corporate Communications.

Ramish Ahmad ble ansatt som konsulent i CC i august 2022, og har bygget en posisjon innen effektiv og kreativ bruk av kunstig intelligens i kommunikasjonsarbeidet. Han har også bistått kunder med sosiale medier.

Henke Geelmuyden startet som konsulent i april 2024, og ble raskt en attraktiv ressurs for kunder innen analyse, rådgivning, strategi og tekstproduksjon. Han har også bidratt til kulturbygging og selskapsutvikling.

Corporate Communications ble etablert I 2011, og har totalt 36 ansatte. I 2024 hadde selskapet en byråinntekt på 89 millioner kroner.

Har du tips til denne eller andre saker? Kontakt oss på: tips@kom24.no

Powered by Labrador CMS