Gitmark fra H+K sitter i årets Sabre Awards-jury – Inspirerende å se hva de beste av de beste innen PR kommer til bordet med.
Trigger snapper opp Anders fra Manus – Hans solide teft for historiefortelling og formidling imponerte oss fra første møte.
– Vi er ikke fornøyde med balansen. Vi ønsker flere mannlige kolleger Trigger-sjefen håper på flere mannlige kollegaer. KOM24 har snakket med flere kvinnelige bransjetopper om kvinnedagen og hva den betyr for dem.
Dette tenker bransjekolleger om Hans Geelmuydens mars-exit – Han kommer til å fortsette å ha en tydelig stemme, provosere og komme med uttalelser som skaper debatt. Det er en viktig del av ham, og det er en side vi i bransjen har satt stor pris på.
Trigger nominert til både årets kreative byrå og årets byrå i EM i PR Nominasjonene fortsetter å hagle inn til Trigger.
Trigger-sjefen mener McDonald's-kampanjen er vellykket: – Satt et viktig tema på agendaen Bente Kvam Kristoffersen har selv flippet burgere og gått på Hamburger University. Hun håper stressmestrings-kampanjen plukkes opp av flere arbeidsgivere og fører til gode diskusjoner.
Hva har Bente, Paal, Kristin, Aina og Fredrik til felles? Ifølge den ferske Bransjerapporten fra Teft, er alle fem markante lederskikkelser som har markert seg positivt. Hør fra topp fem hvilke egenskaper de mener er viktigst for en leder og hva som er utfordrende med å være leder.
Trigger har hele sju jobber på shortlist i EM for PR: – Vi har ambisjoner om å hevde oss i toppen Trigger, Geelmuyden Kiese og PR-Operatørene skal forsvare de norske fargene i årets VM for PR.
Går fra jobb som senior prosjektleder hos Nike til Trigger – Det er ikke veldig mange i bransjen vår med tilsvarende erfaring.
Fredrik Fornes inn på prestisjetung liste To nye navn entrer listen over ledere som har utmerket seg positivt i bransjen.
Dei vart kåra til årets byrå i 2022 – dette skal Trigger verta betre på i 2023 2022 har vore eit jubelår for Trigger og dei har tatt grep for at neste år skal verta eit knallår for byrået. Men byråleiar Bente Kvam Kristoffersen åtvarar mot å vera naiv.
Se video: Så glad blir Trigger-sjefen når de blir kåret til årets byrå i Europa Var på Nøtteknekkeren da de ble kåret til årets byrå i Europa.
Flere byråer resirkulerer Triggers gjenbrukskalender McCann Oslo var det første byrået som slang seg med på kalender-trenden.
I år blir det gjenbrukskalender hos Trigger – Vi har alltid hatt et maksbeløp, og kom frem til at man ikke får mye for 150 kroner i dag. I tillegg legger det et unødvendig kjøpepress på folk, sier byråleder Bente Kvam Kristoffersen.
Økte priser og strømkostnader: Norske kommunikasjonsbyrå tar ikke sparegrep Mens norske mediehus har begynt å forberede seg på tøffere tider i 2023, tar norske kommunikasjonshus det hele med større ro.
Trigger henter kommunikasjonsrådgivere fra Av-og-til og Släger Godt miljø var en av grunnene til at de to nykommerne valgte Trigger: – En energiinnsprøytning av gode opplevelser.