– Våre produkter kan redde liv og eiendom, men for å kunne gjør det, må vi nå ut til folket, sier CEO i Lightcircle, Morten Revill i en pressemelding.
Thale Osvik
Omega Media skal hjelpe smartselskapet Lightcircle
– Vi er glade for at valget falt på oss, sier CEO og gründer av Omega Media.
Teknologiselskapet Lightcircle leverer brannsikre og bærekraftige smartkontakter. Nå skal selskapet satse på digital markedsføring for å nå ut med produktene sine. Det opplyses i en pressemelding om at Omega Media vant markedsføringskontrakten.
– Våre produkter kan redde liv og eiendom, men for å kunne gjør det, må vi nå ut til folket. Da er det viktig at vi er synlige i søk og i media, sier CEO i Lightcircle, Morten Revill i meldingen.
Digitalbyrået skal hjelpe Lightcircle med SEO, SEM, content marketing, SoMe, PR og digital rådgivning. Målet er økt synlighet ovenfor kunder, investorer og offentligheten.
– Vi i Omega Media er stolte over å bli valgt av Lightcircle. Det er mye konkurranse om spennende kunder som Lightcircle, og vi er glade for at valget falt på oss. Lightcircles produkter har potensiale til å redde både liv og eiendom, sier Erling Løken Andersen, CEO og gründer i Omega Media i samme melding.